Boydak Enerji ile Toplu Sözleşme görüşmelerimiz başladı

TMSF’nin başarılı idaresinde rekor büyüme ve 2018 kar oranını yakalayan, iş dünyasında ön sıralarda adından bahsettiren Boydak Holding’in enerji sektöründe faaliyetlerini yürüttüğü Boydak Enerji Üretim ve Ticaret A.Ş.’de sendikal çalışmalarımız başarılı bir şekilde işledi ve Türkiye genelinde Boydak Enerji işçileri, Enerji İş Sendikası olarak bizlerle yol yürümek adına üyeliklerini gerçekleştirmişlerdi.

13.12.2018 tarihli yetki belgemizi elde etmemizin ardından hazırlıklarımızı tamamlayarak bugün itibariyle işyeri düzeyinde Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerine başlamak adına
Boydak Holding’in Kayseri’deki genel merkezine ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Ziyaretimizde öncelikle fabrikayı, enerji üretim tesislerini ve işçi arkadaşlarımızın çalışma alanlarını gezerek bizzat müşahade ettik.
Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerimizin ilk oturumunu gerçekleştirmiş bulunduğumuz Boydak Holding’ten ikinci oturumda tarafların yüksek yararını gözeten işlevsel ve başarılı bir sözleşme üzerinde uzlaşmak adına ayrıldık.
Görüşmelerimiz ve çalışmalarımızın hayırlı neticeler ile işçilerimizin yüzünü güldürmesi, Boydak Enerji’nin de işçilerimizin yükselen menfaatleriyle sektörün öncü firmaları arasında yer bulmasını dileriz.

 

 

 

İletişim Bilgileri

Adres
Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No:75 D:5 Kartal - İstanbul
Telefon (0 216) 452 61 60 - (0549) 474 69 69 Fax 0 (216) 452 22 61 E-mail bilgi@enerjiis.org.tr

Ulaşım Haritası